Ideiglenes felvételi lista

Kedves 8. osztályos tanulók!

A felvételi eredményekkel kapcsolatban szeretnénk benneteket néhány dologról tájékoztatni.

A rangsor alapján nem lehet egyértelműen megítélni a felvételi esélyeket.

A nyolcadikos diákoknak több középiskolába is lehetőségük volt jelentkezni. Jelenleg olyanok is lehetnek első helyeken, akik inkább másik iskolát részesítenek előnyben, és jelentkezési lapjukon nem minket jelöltek első helyen.

A hozzánk felvételizők nagy része iskolánkon belül is több tanulmányi területet jelölt meg. Viszont felvételt csak egy képzésre nyerhetnek, így a többi képzés rangsorában a mögöttük állók automatikusan előrébb fognak lépni.

2024. április 8. és 10. között lehetőség lesz a tanulói adatlapok módosítására. Az ideiglenes rangsor változni fog a módosítási időszak után

ideiglenes felvételi lista

Téli tábor!

Idén is megrendeztük a hagyományos téli táborunkat Ausztriában.Tanulóink jól érezték magukat és több téli sportágat is kipróbáltak.

További képek itt

Mesterember leszek: Cukrász

Vas Judit Gigi A Szamos Mátyás Budapesti Komplex SZC Technikum és Szakképző Iskola tanműhelyében a cukrász szakmát mutatja be Lukács Anna cukrásztanuló, és oktatója Hóra-Bereknyei Kata segítségével. Mogyorókrémmel töltött francia fánkot, és lemon tartot készítenek.
A teljes videót itt.